אודות הסוכנות - שייאל מוטורס
12
rtl,page-template,page-template-elementor_header_footer,page,page-id-12,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,e-lazyload,elementor-default,elementor-template-full-width,elementor-kit-5,elementor-page elementor-page-12

אודות הסוכנות

סוכנות רכבי יוקרה שייאל מוטורס

20 שנות ניסיון ברכבי יוקרה

ההצלחה שלנו אפשרית בגלל העבודה הקשה והמסירות של 25,000+ השותפים שלנו ברחבי הארץ. אם תצטרף לצוות שלנו, תצטרף לתרבות של שקיפות, יושרה והתמקדות בלתי מעורערת בעשיית מה שנכון זה לזה, ללקוחות שלנו ולקהילות שלנו. אנו מחויבים לעזור לך לחדש, ללמוד, לצמוח ולעצב את הקריירה שלך בדרכים שאפילו לא דמיינת.

 

אנו שמים יושרה ושקיפות בלב של כל אינטראקציה איתך, בין אם האינטראקציה הזו היא מקוונת, בטלפון או באופן אישי. אנו מחויבים להביא בהירות לכל החלטה שאתה מקבל כדי שתוכל להרגיש בטוח לגבי קניית המכונית שאתה אוהב – וליהנות מהנסיעה בזמן שאתה עושה אותה.

אנו משקיעים זמן ומשאבים במקום בו אנו חיים ועובדים, לא רק בגלל שזה הדבר הנכון לעשות, אלא גם בגלל שאנחנו נלהבים לעזור לקהילות שלנו לשגשג. בשייאל מוטורס השקענו עד היום למעלה מ-65 מיליון דולר במטרות חשובות לשותפים שלנו.

נגן וידאו אודות Buying a new car

שלם וסע

אתם מוזמנים להגיע למגרש שלנו לשלם ובאותו היום לצאת עם אוטו חדש

מחירים ללא תחרות

אצלנו בסוכנות המחירים שלנו הכי נמוכים משאר המגרשים שיש.

קנייה מרובה

אתם מוזמנים לקנות כמה רכבים שתרצו במחירים אטרקטיביים במיוחד

זמינים 24/7

הנציגים שלנו זמינים לכם 24/7 כדי שאתם לעולם לא תרגישו שאתם לבד אחרי הקנייה

מציאת המכונית המושלמת0%

מכוניות נמכרו0%

איכות השירות0%

לקוחות מרוצים0%

שייאל מוטורס

כאן בשייאל מוטורס מטרתינו היא למצוא עבורכם את רכב חלומותיכם במחיר המשתלם ביותר. אנו נדאג לספק לכם שירות, עוס מלפני קבלת החלטה על הרכב ועד אחרי מסירת הממפתחות. אנו מאמינים ששירות לקוחות הינו הדבר החשוב והעיקרי ביותר בחוויות הקנייה שלכם אצלנו.